World War 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Katonai hírszerzés

Go down 
SzerzőÜzenet
Dexantreal
Admin



Hozzászólások száma : 159
Join date : 2011. Sep. 18.

Katonai hírszerzés Empty
TémanyitásTárgy: Katonai hírszerzés   Katonai hírszerzés EmptyVas. Szept. 18, 2011 3:53 am

A vezetőség itt közli veletek az oldallal kapcsolatos híreket.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal
Admin



Hozzászólások száma : 159
Join date : 2011. Sep. 18.

Katonai hírszerzés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai hírszerzés   Katonai hírszerzés EmptyHétf. Szept. 19, 2011 9:29 am

Üdv!

A mai napon elhatároztam, hogy a karaktereknek csinálok csoportokat, nemzetiségük alapján.

Tehát a következő csoportok vannak: amerikai (zöld szín), német (fekete szín), orosz (piros szín), brit (világoskék szín).

A színek kérdését még meglehet vitatni, úgy gondolom ez nagyjából rendben van. Esetleg a briteké legyen másmilyen, mert adminoké is kék. De ezt leszámítva mindenki fehér színnel fog írni, kivéve az adminokat, ha úgy látják jónak, hogy pl pirossal akarnak írni egy fontos közlendő miatt, mint ahogy azt én tettem most.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal
Admin



Hozzászólások száma : 159
Join date : 2011. Sep. 18.

Katonai hírszerzés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai hírszerzés   Katonai hírszerzés EmptyHétf. Szept. 19, 2011 8:08 pm

Bár lehet ez a kék inkább lila, lol, ami adminoknak van, namindegy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katonai hírszerzés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai hírszerzés   Katonai hírszerzés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Katonai hírszerzés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katonai részegységek
» Katonai felszerelések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
World War 2 :: Általános :: Hírek, pályázatok, kalandok-
Ugrás: